Programmabureau

De Taskforce wordt ondersteund door het programmabureau, bestaande uit onderstaande medewerkers. Neem gerust contact met ons op wanneer u vragen of opmerkingen heeft.

  • Etty Schippers

    Programmadirecteur e.schippers@debouwagenda.com // 06-55493869 Voor afspraken kunt u contact opnemen met Jacqueline Kuijten via secretariaat@debouwagenda.com // 06-55423113

  • Rogier Mattousch

    Programma adviseur en plaatsvervangend programmadirecteur /06-24886938 r.mattousch@debouwagenda.com

  • Richard Mulder

    Programmamanager infra, digitalisering & informatisering, wet- & regelgeving, zorg & wonen, aardbevingsgebied Groningen // r.mulder@debouwagenda.com // 06-10926051

  • Joris van den Heuvel

    Programmamanager Wonen // j.vandenheuvel@debouwagenda.com // 06-11331697

  • Olivier Lauteslager

    Programmamanager publieke ontzorging particulieren en scholen // o.lauteslager@debouwagenda.com // 06-14437663

  • Barbara van der Ploeg

    Strategisch adviseur met focus op de bestaande woningvoorraad en energie // b.vanderploeg@debouwagenda.com // 06-24748495

  • Anita Baas

    Programmamanager Infra, Bruggen en Sluizen, Klimaatadaptatie, Wet en regelgeving (Aanbesteden), Samenwerken vanuit vertrouwen en Ontwerpen vanuit een integrale visie // a.baas@debouwagenda.com // 06-31011498

  • Maarten Staats

    Projectleider energie-infrastructuur gebouwde omgeving // m.staats@debouwagenda.com // 06-25331713

  • Jacqueline Kuijten

    Personal Assistant Bernard Wientjes en Etty Schippers // secretariaat@debouwagenda.com // 06-55423113

  • Sharon Snoep

    Facilitair/Administratief Programmaondersteuner // organisatie@debouwagenda.com// 06-45456096

  • Eveline Veldt

    Communicatie // e.veldt@debouwagenda.com

Cookie settings